Українські пивні етикетки

    Загальна кількість етикеток: 4593Последнее обновление 01.11.2012
Області
© 2000-13 lsnake
]]>Powered by Weatimages]]>
    english   українська   русский 


Про проект
..................................................................................
українські пивні етикетки

 Колекціонувати пивні етикетки я почав у ті часи, коли не стояла проблема, яке пиво купити. Тоді сортів було не так багато, а часто проблема була в тому, де воно сьогодні продається. Іноді доводилося об'їздити кілька гастрономів і не завжди успішно. Зате, якщо все складалося вдало, будь-яке пиво було смачним, особливо холодне.

 І коли на початку 90-х різко збільшилося розмаїття сортів пива, і у кожного пивзаводу з'явилися оригінальні етикетки, гріх було не почати їх колекціонувати. З часом етикеток накопичилася певна кількість. В основному це були українські пивні етикетки.

 На якомусь етапі виникла ідея оформити це моє хобі у вигляді сайту. У той час в рунеті українські пивні етикетки практично не були представлені. Таким чином у 2000 році і з'явився цей проект. Пересканував свої етикетки. Для сайту їх виявилося не так вже й багато. У справі поповнення числа етикеток велику допомогу надали Олександр Кустовський з Умані і Павло Єгоров з Москви. Час від часу надсилали скани ентузіасти нашої справи.

 Так що проект розвивається. Його можна розглядати і як довідник, і як своєрідну історію українського пива в картинках. Матеріал упорядкований по регіонах і пивзаводах. Ну а процес розвитку відображений у роздiлi новини. Бажаю всім побільше доброго і різноманітного пива. Ну і нових етикеток.

 Автори та матеріали
..................................................................................

  Автор проекту - Сергій Литовченко. Використані етикетки з особистої колекції, скани від Павла Єгорова, Олександра Кустовського, матеріали сайту ]]>nubo.ru.

]]>

  Особлива подяка коханій дружині Ірині, Світлані й Олегу Грабчевим, Вадимові Дзигуну, Дмитру Іванову й усім, хто вніс вклад у розвиток проекту.

Останні новиниРеклама
....................................................................................................
01.11.2012Додано 14 пивних етикеток.
30.06.2012Додано 8 пивних етикеток.
11.06.2012Додано 16 пивних етикеток.
30.03.2012Додано 9 пивних етикеток.
26.02.2012Додано 9 пивних етикеток.

]]>
bigmir)net TOP 100
]]>
]]>
RSS
Наша кнопка

]]>
хобби
пивные
этикетки
увлечения
коллекционирование